США впровадили нові обмеження доступу Huawei до американських технологій

США впровадили нові обмеження доступу Huawei до американських технологій

Трамп заявив, що Huawei шпигує за ними за допомогою свого обладнання

США впровадили нові обмеження доступу Huawei до американських технологій
фото DR

Міністерство торгівлі США оголосило про нові заходи для обмеження доступу китайської телекомунікаційної компанії Huawei Technologies до ключових для її роботи компонентів, передає Інтерфакс з посиланням на The Wall Street Journal.

Нові правила, введені Мінторгом, закривають для китайської компанії можливість закупівлі напівпровідникового устаткування, виробленого з використанням американських технологій. Ці вимоги базуються на травневих заходах, коли США заборонили Huawei використовувати американські технології в своїх чіпах.

Крім того, Мінторг додав 38 афілійованих з Huawei організацій в 21 країнах у «чорний список» компаній, яким заборонено експортувати американські технології організаціям, які не мають необхідної ліцензії. Сама Huawei знаходиться в цьому списку з минулого року.

«Хоча ми обмежили доступ до американських технологій для Huawei, сама компанія і афілійовані з нею організації намагалися через треті сторони підібратися до американських технологій таким чином, що це підриває національну безпеку США та інтереси зовнішньої політики, – заявив міністр торгівлі США Вілбур Росс. – Сьогоднішні заходи показують нашу прихильність тому, щоб перешкодити Huawei робити це».

«Ми не хочемо обладнання Huawei в США, оскільки вони шпигують за нами», – заявив президент США Дональд Трамп в ході інтерв'ю програмі «Fox and Friends».

Як повідомлялося, під тиском США Huawei припинила випуск своїх флагманських процесорів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті