Захворіло у світі
42,641,728
Померло у світі
1,150,157
Вилікувалось у світі
28,776,373
Захворіло в Україні
343,498
Померло в Україні
6,391
Вилікувалось в Україні
141,508
Україна залучить від «Cargill Inc.» кредит на 250 млн євро

Україна залучить від «Cargill Inc.» кредит на 250 млн євро

Виплата заборгованості відбуватиметься щокварталу

Україна залучить від «Cargill Inc.» кредит на 250 млн євро
Фото: cargill.com

Україна візьме в американської продовольчої компанії «Cargill Financial Services International, Inc.» кредит на суму до 250 млн євро. Про це йдеться в постанові Кабміну №717 від 17 серпня.

На кредити буде нараховуватися процентний дохід за ставкою 5,95% річних за договорами з терміном погашення через три роки й 6,85% за договорами з терміном погашення через п'ять років. Він буде сплачуватися щокварталу.

«Cargill Inc.» – одна з найбільших світових приватних компаній, що інвестують в харчове виробництво. Компанія веде операції в 68 країнах світу. Компанія займається продажами зерна, олії, цукру, какаопродуктів, яловичини, свинини, м'яса індички та ін. Крім того, компанія є й великим виробником сільськогосподарської продукції.

«Cargill Inc.» в Україні займається виробництвом та торгівлею зерновими та олійними культурами, переробленням насіння соняшника та сої. Вони виготовляють та розповсюджують корми для тварин. Компанія «Каргілл» володіє олієпереробним заводом у Каховці, комбікормовим заводом у Львівській області та двома елеваторами  у Куцівці та Брагинівці. 

Нагадаємо, Україна заявила про успішний викуп близько 10% ВВП-варантів. Акції котирувалися за курсом трохи дорожче 86% від номіналу, що дозволяє оцінити угоду приблизно в $275 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті