Влада ФРН уперше згадала Nord Stream-2 у зв'язку зі справою Навального
Вона вимагає почати вживати заходи пов'язані з розслідуванням розслідування

Міністр закордонних справ ФРН Гайко Маас не виключив, що завершення будівництва Nord Stream 2 може бути пов'язане з повноцінним розслідуванням Росією можливого отруєння Олексія Навального. Про це повідомляє DW.
«Я сподіваюся, що росіяни не змусять нас змінити свою позицію щодо «Північного поток-2», – заявив він в інтерв'ю газеті Bild am Sonntag.
При цьому Маас визнав, що припинення будівництва трубопроводу зашкодить європейському бізнесу, адже у проєкті Nord Stream 2 задіяні понад 100 компаній з дванадцяти країн Європи (приблизно половина з них – з Німеччини).
На думку міністра, звужувати дискусію навколо тиску на Москву виключно до теми Nord Stream 2 в цьому випадку неправильно. Водночас він попередив: якщо в найближчі кілька днів з російської сторони не буде жодних дій, пов'язаних з розслідуванням можливого отруєння Навального, Берліну «доведеться провести консультації з партнерами з приводу відповіді» Москві.
«Якщо ми замислюємося про санкції, то вони мають бути якомога більш адресними», – підкреслив Маас.
Як повідомлялося, російському опозиціонеру Олексію Навальному 20 серпня стало зле в літаку, яким він летів з Томська в Москву. Авіалайнер екстрено приземлився в Омську, Навального госпіталізували. 22 серпня спецлітаком він був доставлений в Берлін. Навальний перебуває в комі, його стан оцінюється як стабільно важкий.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].