Захворіло у світі
95,577,274
Померло у світі
2,041,098
Вилікувалось у світі
52,691,388
Захворіло в Україні
1,167,655
Померло в Україні
21,046
Вилікувалось в Україні
886,248
Уряд почав розробку економічної стратегії-2030

Уряд почав розробку економічної стратегії-2030

Планується, що її втілення розпочнеться з 2021 року

Уряд почав розробку економічної стратегії-2030
Фото: фейсбук-сторінка Мінекономіки

Центр економічного відновлення створить 20 робочих груп для створення Національної економічної стратегії-2030.
Про це йдеться в повідомленні Міністерства розвитку економіки, торгівлі й сільського господарства.

«Для успішної розробки стратегії на платформі Центру економічного відновлення буде створено 20 робочих груп із залученням фахівців уряду, міністерств, аналітичних центрів, інститутів, міжнародних організацій, бізнесу та бізнес-асоціацій», – сказано в повідомленні.

Національна економічна стратегія – це головні вектори, за якими буде розвиватися Україна: стимули для промисловості, агросектору, видобування, транспортні коридори, стимули для IT та R&D, для інфраструктури та внутрішніх перевезень, енергетичного сектору. 

У повідомленні зазначається, що завдання робочих груп – розробити модель, пріоритетами якої є розвиток виробництва та торгівлі продукцією з вищою доданою вартістю, високий технологічний рівень виробництва, кваліфікована високооплачувана робоча сила, економія енергії та інших видів природних ресурсів і новаторський стиль управління.

Наголошується, що група також визначить конкретні економічні показники, яких потрібно буде досягти країні. Вони будуть виділені в державні цільові програми й почнуть реалізовуватися з 2021 року.

7 вересня відбулося перше установче засідання робочої групи з напрацювання такої стратегії під керівництвом міністра економіки Ігоря Петрашка.

Згідно з дорученням прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, Центр є платформою та координатором з розробки майбутньої стратегії. 

Нагадаємо, Кабмін визначив основні завдання Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті