Захворіло у світі
41,228,181
Померло у світі
1,131,339
Вилікувалось у світі
28,122,798
Захворіло в Україні
322,879
Померло в Україні
6,043
Вилікувалось в Україні
134,898
Попри пандемію: Японія продовжує підготовку до Олімпіади

Попри пандемію: Японія продовжує підготовку до Олімпіади

Експерти вважають, що Ігри в 2021 році все ж не відбудуться

Попри пандемію: Японія продовжує підготовку до Олімпіади
фото www.flickr.com/photos/enokido1007/48870414067

Японія продовжує підготовку до Олімпійських ігор в Токіо, які відбудуться в наступному році, незважаючи на відсутність чітких ознак того, що пандемія буде під контролем в той час.

Як повідомляє Bloomberg, віце-президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Джон Коутс, який відповідає за координацію заходу в Токіо, сказав, що Ігри відбудуться в наступному році, незалежно від ситуації з COVID-19.

На питання про можливість нової відстрочки або скасування Олімпійських ігор генеральний секретар Японії Есіхіде Суга сказав, що уряд працює над проведенням Ігор в наступному році.

«Уряд буде продовжувати тісно співпрацювати з зацікавленими сторонами, щоб проводити ігри безпечним чином як для спортсменів, так і для глядачів», – сказав Суга.

Нагадаємо: Олімпійські ігри повинні були початися в липні 2020 року, але були відкладені на один рік через пандемію. Прем'єр-міністр Сіндзо Абе сказав, що їх проведення наступного літа ознаменує перемогу людства над вірусом.

Між тим, експерти в галузі охорони здоров'я попереджають, що Олімпійські ігри 2021 роки навряд чи відбудуться, оскільки поширення вірусу може не бути обмежене в той час. За їхніми словами, навіть якщо вакцина буде розроблена, будуть потрібні роки, щоб вона досягла деяких з менш розвинених країн світу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті