Захворіло у світі
44,495,972
Померло у світі
1,174,225
Вилікувалось у світі
30,058,850
Захворіло в Україні
370,417
Померло в Україні
6,868
Вилікувалось в Україні
151,632
Україна та Іспанія підписали низку важливих документів

Україна та Іспанія підписали низку важливих документів

Серед іншого, остаточно скасовано подвійне оподаткування однієї дії двома країнами

Україна та Іспанія підписали низку важливих документів
фото: ukrinform.ua

Україна та Іспанія в ході візиту міністра закордонних справ Дмитра Кулеби 10 вересня підписали низку важливих документів. Про це повідомляється на сторінці Міністерства закордонних справ у фейсбуці.

Україна та Іспанія підписали низку важливих документів
  • Конвенція між Україною та Королівством Іспанія про уникнення подвійного оподаткування стосовно податків на доходи та запобігання податковим ухиленням і уникненням та Протокол до неї.    Усунення перешкоди для закордонних інвестицій та торгівлі. Угода, підписана на заміну застарілої радянсько-іспанської від 1985 року, остаточно скасовує подвійне оподаткування однієї дії двома країнами та унеможливлює всі махінації навколо.
  • Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Міністерством сільського та рибного господарства і продовольства Королівства Іспанія в галузі сільського господарства та харчової промисловості. Реалізація українсько-іспанського потенціалу розвитку співробітництва в аграрній сфері. Нові можливості для обміну досвідом та найефективнішими практиками, а також поглиблена взаємодія у сфері торгівлі аграрною продукцією.
  • Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством закордонних справ України та Міністерством закордонних справ, Європейського Союзу та співробітництва Королівства Іспанія у сфері кібербезпеки. Обмін «чутливою» інформацією заради спільної кібербезпеки. Міжгалузева взаємодія – від юридичних до наукових аспектів. Україна та Іспанія координуватимуть позиції профільних інституцій при міжнародних організаціях.
  • Угода між Україною та Королівством Іспанія про співробітництво та взаємну допомогу в митних справах.Тісніша взаємодія та обмін інформацією між митницями України та Іспанії. Згідно з угодою, співпраця базуватиметься на обміні інформацією між митними органами України та Іспанії щодо правильного застосування митного законодавства та суттєвих змін у ньому, правильного нарахування мита, у тому числі визначення митної вартості, класифікації та країни походження товарів, а також стосовно попередження, розслідування та протидії порушенням.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті