Захворіло у світі
99,734,558
Померло у світі
2,140,446
Вилікувалось у світі
55,083,149
Захворіло в Україні
1,197,107
Померло в Україні
22,057
Вилікувалось в Україні
965,835
В Україні стартує онлайн-виставка, створена за мотивами фільму «З любов’ю, Вінсент»
Партнерський матеріал

В Україні стартує онлайн-виставка, створена за мотивами фільму «З любов’ю, Вінсент»

 

В Україні стартує онлайн-виставка, створена за мотивами фільму «З любов’ю, Вінсент»

«З Любов’ю, Вінсент» – унікальний британсько-польський кінопроєкт про життя нідерландського художника Вінсента Ван Гога, повністю намальований фарбами. А тепер автори кінопроєкту, студія BreakThruFilms разом з представниками кінокомпанії УКРКІНО, презентують першу в Україні онлайн-виставку, присвячену процесу створення фільму, а не готовому продукту.

10 вересня відбудеться офіційне відкриття виставки, що супроводжуватиметься участю спікерів:

  • директорки кінокомпанії УКРКІНО, однієї з організаторок проєкту в Україні та ко-продюсерки фільму «Селяни» Ольги Журженко;
  • художниць Тетяни та Катерини Очередько, які мали змогу долучитися до унікального кінопроєкту «З любов’ю, Вінсент»;
  • комунікаційного менеджера кінокомпанії УКРКІНО Данила Браги, який покаже, як виглядають унікальні робочі станції, завдяки яким художники анімують картини;
  • кураторки публічних програм та власне гіда виставкою Анастасії Хлестової.

«Вперше ми презентували виставку в Сеулі. Це був великий успіх. А в Нідерландах, якщо мені не зраджує пам’ять, менш ніж за 3 місяці виставку відвідало близько 70 000 людей. А тепер ми колаборуємося з Україною та показуємо виставку у новому форматі – онлайн, звісно, вона дещо відрізнятиметься від оригінальної виставки, проте ви все ж матимете змогу побачити картини, які стали основою фільму «З Любов’ю, Вінсент», а також більше дізнатися про наш новий проект», – Пьотр Домініак, керівник департаменту анімації кінокомпанії BreakThruFilms.

Виставка «Малюємо фільм: З Любов’ю, Вінсент» складається з 8 тематичних блоків: на прикладі картин та інтерактивних об’єктів можна побачити складну процедуру поєднання класичного живопису та сучасних технологій.

На зустрічі учасникам презентують перший блок – «Гігантський фільм-негатив», а також привідкриють завісу і покажуть частинку останнього, заключного блоку, який, власне, присвячено наступному арт-проєкту – стрічці «Селяни». Це ко-продукція Польщі, України та Сербії. Наразі відомо, що фільм буде виконано у подібній техніці, а широко прокату, через досить складний процес виробництва, варто очікувати не раніше ніж 2022 року.

«Я пишаюся тим, що УКРКІНО стане ко-продюсером наступного проєкту – стрічки «Селяни». Проєкт тісно пов’язаний з нашою культурою. Наприклад, у костюмах героїв буде використано чимало фольклорних мотивів. Це пов’язано з тим, що значна кількість картин, які стануть основою для стрічки, були написані на території, яка наразі є частиною сучасної України», – Ольга Журженко, ко-продюсерка фільму «Селяни».

Офіційно виставка запрацює вже 10 вересня та триватиме у форматі онлайн до кінця 2020 року. Поринути у світ нідерландського художника та дізнатися більше про процес створення фільму, що отримав безліч міжнародних нагород та, зокрема, був номінований на одну з найпрестижніших кінопремій – «Оскар», можна за посиланням: http://artfilm.online/.

Слідкуйте за новинами проєкту на офіційних стоірнках в Instagram та Facebook.

Нагадуємо, що проєкт реалізується студією BreakThruFilms спільно з кінокомпанією УКРКІНО та за підтримки Українського культурного фонду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті