Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
Кабмін перевів 160 млн грн з коронавірусного фонду на доплати митникам

Кабмін перевів 160 млн грн з коронавірусного фонду на доплати митникам

Митники отримають доплати за роботу в умовах коронавірусних ризиків

Кабмін перевів 160 млн грн з коронавірусного фонду на доплати митникам
Фото: pixabay

Кабінет міністрів 14 вересня виділив Державній митній службі з Фонду COVID-19 160 млн грн на доплати митникам. Про це йдеться в повідомленні Міністерства фінансів.

«14 вересня Кабінет міністрів України прийняв рішення про здійснення доплат до заробітної плати посадовим особам митних органів, які безпосередньо здійснюють митний контроль і митне оформлення товарів у пунктах пропуску через державний кордон України, у місцях митного оформлення товарів на митній території України та мають безпосередній контакт з громадянами, іноземцями, перевізниками, а також з іноземними товарами при їх фізичному огляді, чим піддають ризику своє життя і здоров'я, і своїх сімей», – сказано в повідомленні.

Постановою передбачено виділити Державній митній службі України 160,9 млн грн з Фонду боротьби з COVID-19 на доплати митникам пропорційно відпрацьованому часу в умовах карантину.

Раніше міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв'ю виданню Mind повідомив про те, що їхнє основне завдання – це покращити адміністрування митниці й податків.

«На колегії ми наголосили, що в період пандемії слід якісно наповнювати бюджет, і надали всі інструменти. А вже за півмісяця перевіряємо, і якщо не виявляємо позитивних змін – звільняємо 50% митників і 2/3 податківців», – додав урядовець. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті