Захворіло у світі
31,032,045
Померло у світі
960,729
Вилікувалось у світі
21,255,717
Захворіло в Україні
178,353
Померло в Україні
3,583
Вилікувалось в Україні
78,184
Українські банки заробили на BankID 1 мільйон гривень за 2 місяці

Українські банки заробили на BankID 1 мільйон гривень за 2 місяці

Кожен день українці по 20 000 разів входять в систему BankID

Українські банки заробили на BankID 1 мільйон гривень  за 2 місяці
фото: ukrinform.ua

Українські банки заробили на BankID «перший мільйон». З 1 липня банки – учасники системи BankID Нацбанку України почали отримувати плату за надання ідентифікаційних даних своїх клієнтів комерційним установам, які беруть участь в системі BankID НБУ. Про це повідомляє Фінансовий клуб.

Комерційна модель використання BankID передбачає плату у 20 грн за інформацію про кожного абонента, і за перші два місяці програми банки заробили 1 млн грн доходу.

Також з 1 липня НБУ став регулятором для страхових, лізингових, фінансових компаній, кредитних спілок, ломбардів, які можуть використовувати банківські бази даних про клієнтів для онлайн-ідентифікації нових клієнтів.
Всього зараз 25 установ, які надають послуги, отримують від банків ідентифікаційні дані: 11 некомерційних і 14 комерційних абонентів.

Найбільша кількість запитів в систему BankID надходить з програми «Дія» (Міністерство цифрової трансформації є одним з 11 некомерційних абонентів).

Кожен день українці по 20 000 разів входять в систему BankID.

У 14 комерційних абонентів системи входять учасники фондового ринку (ІГ «Універ», ICU, «Фрідом Фінанс Україна»), учасники ринку НПФ ( «Ліга Пенсія»), компанії з переказу коштів ( «ФК Герц», «ЗАПОРІЖЗВ'ЯЗОКСЕРВІС»), а також мікрофінансові організації, що працюють під брендами Moneyveo, Глобал Кредит, Loany, CCloan, CashUp, MiLoan, MyCredit, CreditPlus.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті