Захворіло у світі
42,237,160
Померло у світі
1,144,682
Вилікувалось у світі
28,568,009
Захворіло в Україні
337,410
Померло в Україні
6,289
Вилікувалось в Україні
139,755
Facebook обвинуватили у підгляданні за користувачам через камери смартфонів

Facebook обвинуватили у підгляданні за користувачам через камери смартфонів

Соцмережу обвинувачують у зборі «особистих та інтимних даних»

Facebook обвинуватили у підгляданні за користувачам через камери смартфонів
Марк Цукерберг
фото www.flickr.com/photos/136074903@N03/21992149289

До Facebook знову позиваються, цього разу за шпигунство. Як повідомляє Bloomberg, проти компанії подали до суду через шпигунство за користувачами Instagram за рахунок несанкціонованого використання камер їхніх мобільних телефонів.

У позові, поданому в липні, зазначається, що додаток для обміну фотографіями отримував доступ до камер iPhone, навіть якщо вони не використовувалися, з метою збору «прибуткових і цінних даних про своїх користувачів, до яких у нього не було б доступу в інакший спосіб».

Згідно зі скаргою, «отримуючи виключно особисті та інтимні особисті дані про своїх користувачів», Instagram і Facebook можуть збирати «цінні відомості для дослідження ринку».

Facebook, своєю чергою, спростувала обвинувачення та обвинуватила програмну помилку в тому, що телефон мимовільно отримував доступ до камер iPhone. Соцмережа додала, що наразі працює над виправленням цієї помилки.

Нагадаємо: у позові, поданому в минулому місяці, Facebook обвинуватили у використанні технології розпізнавання облич для незаконного збору біометричних даних своїх більш ніж 100 млн користувачів Instagram. Facebook тоді спростував цю заяву і заявив, що Instagram не використовує технологію розпізнавання облич.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті