Захворіло у світі
41,228,181
Померло у світі
1,131,339
Вилікувалось у світі
28,122,798
Захворіло в Україні
322,879
Померло в Україні
6,043
Вилікувалось в Україні
134,898
У Нью-Йорку встановили таймер відліку днів до початку кліматичної катастрофи

У Нью-Йорку встановили таймер відліку днів до початку кліматичної катастрофи

Це час, який залишається до того моменту, коли кліматичні зміни більше не можна буде відвернути

У Нью-Йорку встановили таймер відліку днів до початку кліматичної катастрофи
climateclock.world

У Нью-Йорку встановили велетенський годинник, який відраховує час до моменту, коли наслідки кліматичної кризи стануть для планети незворотними. Про це пише plantbasednews.org.

Кліматичний годинник є інсталяцією двох художників Гана Голана і Ендрю Бойда. Виставляючи на годиннику час, вони спиралися на розрахунки Науково-дослідного інституту Меркатора з проблем глобальних спільнот і зміни клімату в Берліні.

Цифри на дисплеї позначають роки, дні, години, хвилини і секунди до тих пір, поки не закінчиться час, необхідний для розвернення назад процесу глобального потепління.

«Це, мабуть, найважливіше число в світі», – впевнений Ендрю Бойд.

Годинник шириною майже 19 метрів розміщений на будівлі на площі Юніон-сквер на Манхеттені. Він буде працювати до кінця кліматичного тижня 27 вересня. Потім художники планують перенести інсталяцію в інше місце.

«Кліматичний годинник буде щодня нагадувати світові про те, що ми знаходимося на краю прірви», – заявив Стівен Росс, представник власника будинку на Юніон-сквер. – Ця ініціатива надихає всіх приєднатися до нас в боротьбі за майбутнє нашої планети».

Нагадаємо, у пʼятницю 25 вересня в багатьох країнах світу пройшли протести молоді Fridays for Future, покликані привернути увагу влади до змін клімату і вжити термінових захотів. В Швеції в протестах взяла участь і Грета Тунберг.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті