Захворіло у світі
42,641,728
Померло у світі
1,150,157
Вилікувалось у світі
28,776,373
Захворіло в Україні
343,498
Померло в Україні
6,391
Вилікувалось в Україні
141,508
Суд заборонив «Сбербанку» забирати заставне майно «Азота», який належить Фірташу

Суд заборонив «Сбербанку» забирати заставне майно «Азота», який належить Фірташу

На майно накладено арешт

Суд заборонив «Сбербанку» забирати заставне майно «Азота», який належить Фірташу
Дмитро Фірташ, український олігарх
Фото: epravda.com.ua

Господарський суд Черкаської області задовольнив заяву ПрАТ «Азот» про забезпечення позову і наклав арешт на майно (основні засоби цехів), які є предметом застави за договорами застави, укладеними у 2010-2012 роках з «Сбербанком». Про це повідомляє Finbalance.

Суд заборонив приватним та державним нотаріусам, а також будь-яким іншим особам вчиняти виконавчі написи нотаріуса на відповідних договорах застави, а також заборонив будь-яким особам вчиняти будь-які дії щодо звернення стягнення на відповідні предмети застави.

Згідно з судовими матеріалами, ПрАТ «Азот» зазначало, що отримало від банку повідомлення-вимоги від 30.07.2020 щодо повернення повної суми заборгованості за кредитним договором, у яких банк вимагав протягом 30 днів погасити заборгованість у розмірі $64,5 млн та 1,4 млрд грн.

Крім того, як зазначається, у вказаних повідомленнях-вимогах «Сбербанк» попередив заявника, що у разі невиконання вимоги банк буде вимушений звернути стягнення на передане в заставу майно шляхом вчинення виконавчого напису нотаріуса.

Госпсуд Черкаської області також розглядає справу за позовом «Сбербанку» до ПрАТ «Азот» про стягнення 2,63 млрд грн заборгованості за договором про відкриття кредитної лінії.

Черкаський «Азот» входить в азотний бізнес холдингу «Ostchem» Дмитра Фірташа.

Як повідомлялося раніше, господарський суд Києва визнав недійсним поділ холдингу «Ostchem» Дмитра Фірташа, задовольнивши позовні вимоги компаній «Рівнеазот», «Черкаський Азот» і «Сєвєродонецьке об'єднання Азот»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті