Захворіло у світі
41,228,181
Померло у світі
1,131,339
Вилікувалось у світі
28,122,798
Захворіло в Україні
322,879
Померло в Україні
6,043
Вилікувалось в Україні
134,898
Німеччина оштрафувала H&M на рекордні 35,3 млн євро

Німеччина оштрафувала H&M на рекордні 35,3 млн євро

Шведському гіганту доведеться розрахуватись за шпигування за своїми працівниками

Німеччина оштрафувала H&M на рекордні 35,3 млн євро
фото www.flickr.com/photos/jeepersmedia/16117879669

Шведська група Hennes and Mauritz (H&M), яку обвинуватили в шпигунстві за сотнями співробітників в нюрнберзькій філії, тепер змушена заплатити штраф в розмірі 35,3 млн євро за порушення закону про конфіденційність.

Як повідомляє Thomson Reuters Foundation News, штраф наклало Гамбурзьке бюро із захисту даних. За його даними, керівники компанії «отримували детальну інформацію про особисте життя своїх співробітників під час індивідуальних бесід і неформальних бесід, починаючи від досить нешкідливих подробиць і закінчуючи сімейними проблемами та релігійними переконаннями». Деяка інформація зберігалась в цифровому вигляді.

Влада Гамбурга заявляють, що існують «записи з високим рівнем деталізації», використовувані для отримання профілю співробітника для вживання заходів та рішень у трудових відносинах.

«Ця справа свідчить про серйозне нехтуванні захистом даних співробітників на сайті H&M в Нюрнберзі, – сказав Йоханнес Каспар, співробітник із захисту даних в Гамбурзі. – Таким чином, розмір накладеного штрафу є адекватним і буде утримувати компанії від порушення конфіденційності своїх співробітників».

Про незаконний збір даних стало відомо, коли інформація стала на кілька годин доступною для всієї компанії через помилку конфігурації в жовтні 2019 року. Після того, як орган із захисту даних в Гамбурзі був проінформований про цей факт, він спочатку наказав «заморозити» весь мережевий  мережеве пристрій, а потім запросив про його передачу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті