Захворіло у світі
42,237,160
Померло у світі
1,144,682
Вилікувалось у світі
28,568,009
Захворіло в Україні
337,410
Померло в Україні
6,289
Вилікувалось в Україні
139,755
Канада дає $3,3 мільйона на реформи в Україні

Канада дає $3,3 мільйона на реформи в Україні

Кошти підуть на реформи сектору промисловості

Канада дає $3,3 мільйона на реформи в Україні
Фото: pixabay

Для підтримки реформи сектору оборони в Україні Канада виділяє понад 4,3 млн канадських доларів (близько 3,3 млн доларів США). Про це заявив міністр закордонних справ Канади Франсуа-Філіп Шампань, повідомляє Укрінформ.

«Канада залишається надійним партнером України, її суверенітету та територіальної цілісності. Ми рішуче налаштовані продовжити співпрацю у досягненні майбутнього, на яке заслуговує український народ», – сказав Шампань.

У канадському МЗС уточнили, що ці кошти підуть на втілення проєктів у співпраці із канадськими організаціями Parliamentary Center та Alinea International.

«Кошти підтримають проєкти, які поєднують технічну експертизу, гендерний аналіз та інструменти управління, орієнтовані на покращення інституцій безпекового сектору», – заявили у відомстві.

Зазначається, що партнерство Канади й Alinea International «покращить урядування й демократичну підзвітність безпекового сектору». Водночас допомога Parliamentary Center «посилить спроможність українських парламентських комітетів переглядати та ухвалювати законодавство, необхідне для реформи безпекового сектору».

Як повідомлялося, Канада є одним із найбільших безпекових партнерів України. У рамках операції UNIFIER з 2015 року близько 200 канадських військовослужбовців навчають навичок сучасного бою українських військових.

Нагадаємо, канадійка українського походження Христя Фріланд очолила Міністерство фінансів Канади.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті