Комітет Ради підтримав створення ТСК щодо «вагнерівців»

Комітет Ради підтримав створення ТСК щодо «вагнерівців»

Тепер постанову винесуть на розгляд парламенту

Комітет Ради підтримав створення ТСК щодо «вагнерівців»
фото: Zoya Shu/112.ua

Комітет Верховної Ради з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту підтримав проєкт постанови №4105 щодо створення тимчасової слідчої комісії (ТСК) з розслідування справи «вагнерівців». Про це повідомив секретар Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко (фракція партії «Голос») на своїй сторінці у фейсбуці.

«Регламентний комітет підтримав наш проєкт постанови про створення тимчасової слідчої комісії щодо «вагнерівців». Тепер постанову винесуть у зал на розгляд Верховної Ради. Сподіваюся на підтримку депутатів, адже це – питання національної безпеки України. Уже достатньо чуток та неправди щодо справи «вагнерівців». Досить закривати на це очі та ігнорувати. Парламент має розібратися, чи була державна зрада в Офісі президента. І тимчасова слідча комісія – ефективний спосіб, щоб це зробити», – зазначив Костенко.

Нагадаємо: 7 вересня на сайті електронних петицій ВР було зареєстровано петицію з вимогою створити Тимчасову слідчу комісію щодо розслідування можливої державної зради у справі «вагнерівців». Станом на 13 вересня вказана петиція зібрала необхідні 25 000 голосів.

16 вересня секретар Комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко (фракція партії «Голос») зареєстрував у Раді проєкт постанови №4105 щодо створення тимчасової слідчої комісії щодо розслідування справи «вагнерівців».

29 вересня Верховна Рада обговорила питання електронної петиції щодо створення Тимчасової слідчої комісії щодо можливої державної зради у справі так званих «вагнерівців» без ухвалення рішення.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло