Захворіло у світі
64,561,850
Померло у світі
1,493,925
Вилікувалось у світі
41,515,472
Захворіло в Україні
772,760
Померло в Україні
12,960
Вилікувалось в Україні
384,426
Німецький бізнесмен постане перед судом за порушення антиросійських санкцій

Німецький бізнесмен постане перед судом за порушення антиросійських санкцій

В справі про постачання німецького обладнання російському оборонному концерну замішана одна зі спецслужб РФ

Німецький бізнесмен постане перед судом за порушення антиросійських санкцій
фото pixabay.com

Федеральна прокуратура Німеччини у вівторок, 20 жовтня, висунула звинувачення проти керівника фірми з Аугсбурга, яка виробляє машинобудівне обладнання, а також проти довіреної особи цього бізнесмена. За даними влади ФРН, обидва підозрюваних порушили санкції ЄС, запроваджені в 2014 році проти РФ у зв'язку з анексією Криму, продавши обладнання одному з російських державних оборонних концернів, передає Deutsche Welle.

Повідомляється, що сім поставок обладнання, про які йде мова, Аугсбургське підприємство здійснило в період між 2016 і 2018 роком. Загальна сума закупівель склала 8 млн євро. Головний підозрюваний – Александер С. – в зв'язку з цією справою з лютого 2020 року перебуває в камері попереднього ув'язнення.

Щоб обійти санкції, що забороняють продавати Росії військове обладнання, поставки були здійснені на адресу підставного підприємства, вважає Федеральна прокуратура ФРН. Крім того, Александер С. вказав у документах завідомо неправдиву інформацію про призначення обладнання. За даними прокуратури, до незаконних поставок була причетна одна з російських спецслужб.

За даними слідства, довірена особа бізнесмена – Александер О. – займався підтримкою контактів із російськими клієнтами і отримав за свої послуги 270 000 євро. Тепер обидва обвинувачених постануть перед Верховним земельним судом Гамбурга. Дата початку процесу поки що невідома.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті