Захворіло у світі
93,900,264
Померло у світі
2,010,328
Вилікувалось у світі
51,747,005
Захворіло в Україні
1,154,692
Померло в Україні
20,686
Вилікувалось в Україні
857,183
Кабмін призначив нового керівника Митниці

Кабмін призначив нового керівника Митниці

Ним став Євгеній Єнтіс

Кабмін призначив нового керівника Митниці
Євгеній Єнтіс
Фото: фейсбук-сторінка ProZorro

Кабінет міністрів на позачерговому засіданні звільнив Андрія Павловського з посади в.о. голови Державної митної служби. Про це йдеться на сайті уряду.

«Уряд  визнав таким, що втратило чинність, розпорядження про тимчасове виконання обов'язків голови Державної митної служби України Андрієм Павловським та прийняв розпорядження про звільнення Андрія Павловського з посади заступника Голови Державної митної служби України», – зазначається в повідомленні.

Водночас, тимчасове виконання обов’язків голови ДМС покладено на заступника голови Держмитслужби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Євгенія Єнтіса.

Єнтіс раніше був керівником ІТ-відділу проекту державних закупівель ProZorro. У своїй декларації за 2019 рік він вказав зарплату, отриману за місцем роботи в ДП «Прозорро», на суму 1 мільйон 324 тисяч гривень. Тобто більш як 100 000 гривень на місяць.

Згодом він залишив роботу в ProZorro і займався підприємницькою діяльністю, поки у 2019 році його не призначили заступником керівника Державної митної служби, тоді ще Максима Нефьодова.

Нагадаємо, Кабмін звільнив очільників двох містобудівних відомств.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті