Coca-Cola припинить випускати майже половину своїх брендів напоїв

Coca-Cola припинить випускати майже половину своїх брендів напоїв

Всі разом вони складають лише 2% від виручки компанії

Coca-Cola припинить випускати майже половину своїх брендів напоїв
фото DR

Coca-Cola припинить випуск напоїв під 200 брендами – це майже вдвічі скоротить її портфель брендів, пише CNN, на який посилається vc.ru. У компанії всього близько 500 брендів.

Компанія перестане випускати в США «розумну» воду Smartwater, а також дієтичну Tab, фруктові та овочеві напої Zico і Odwalla. Повний список брендів компанія не розкриває, але уточнює, що в їх числі можуть бути освіжаючі напої – наприклад, спортивний напій Powerade.

У липні це рішення анонсував генеральний директор компанії Джеймс Квінсі. Він розповів, що багато хто з брендів, які закриє Coca-Cola, продаються тільки на певних ринках, а їхній продаж становить лише 2% від загальної виручки.

Скорочення портфеля дозволить Coca-Cola зосередитися на своїх найбільш прибуткових продуктах – найпопулярніших брендах компанії, наприклад, Fanta і Sprite, а також новинках на зразок мінеральної води з кофеїном Topo Chico.

Coca-Cola постраждала на тлі пандемії коронавірусу через закриття закладів харчування. У третьому кварталі 2020 року виручка компанії знизилася на 9% – до $8,7 млрд. Продажі води і спортивних напоїв впали на 11% в цей період.

Нагадаємо, Coca-Cola запропонувала добровільно звільнитись 4000 працівникам, однак пообіцяла їм вищу компенсацію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті