Суд відмовив «Прозорро» у задоволенні позову до Рахункової палати

Суд відмовив «Прозорро» у задоволенні позову до Рахункової палати

Рішення палати не містить процедурних порушень, а інших доводів протиправності не було наведено

Суд відмовив «Прозорро» у задоволенні позову до Рахункової палати
Фото: Sora Shimazaki/Pexels

Окружний адміністративний суд міста Києва (ОАСК) відмовив ДП «Прозорро» у задоволенні позову про скасування окремих висновків та рекомендацій рішення Рахункової палати про результати ефективності використання та розпорядження майном ДП «Прозорро», що має фінансові наслідки для бюджету. Про це повідомляє пресслужба суду.

«Окружний адміністративний суд міста Києва завершив розгляд справи за позовом Державного підприємства «Прозорро» до Рахункової палати України. Позивач просив суд скасувати окремі висновки та рекомендації Рішення Рахункової палати України до Звіту про результати ефективності використання та розпорядження майном ДП «Прозорро», що має фінансові наслідки для бюджету», – ідеться в повідомленні.

Як зазначається, ідеться про оскарження висновків Рахункової палати України «щодо відшкодування зайво отриманих у 2016, 2017 та I півріччі 2018 року генеральним директором ДП «Прозорро» Василем Задворним квартальних премій та винагороди, неправомірного збільшення підприємством первісної вартості нематеріальних активів, порушення порядку виправлення помилок у фінансовій звітності підприємства за 2016 рік та інше».

Повідомляється, що в ході розгляду справи судом встановлено, що вищезазначене рішення Рахункової палати України не містить процедурних порушень, про які заявляв позивач, а інших доводів протиправності рішення не було наведено.

Також суд вважає, що оскаржуване рішення прийнято відповідачем в порядок, спосіб та в межах наданих йому повноважень та відповідає критеріям, встановлених частиною 2 статті 2 КАС України.

«З огляду на вищезазначене, Окружний адміністративний суд міста Києва відмовив ДП «Прозорро» у задоволенні позову», – ідеться в повідомленні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті