Захворіло у світі
95,577,274
Померло у світі
2,041,098
Вилікувалось у світі
52,691,388
Захворіло в Україні
1,167,655
Померло в Україні
21,046
Вилікувалось в Україні
886,248
Pandora закриє кожен п'ятий магазин через коронавірус

Pandora закриє кожен п'ятий магазин через коронавірус

У листопаді компанія закриє 495 магазинів

Pandora закриє кожен п'ятий магазин через коронавірус
фото Pandora

Данська ювелірна компанія Pandora в листопаді поточного року тимчасово закриє 18% своїх магазинів по всьому світу через обмеження, пов'язані з пандемією коронавірусу. Про це йдеться в проміжному звіті компанії за III квартал, передають Ведомости.

Згідно з даними на офіційному сайті компанії, зараз у ювелірної мережі відкрито 2750 магазинів по всьому світу, відповідно, в листопаді компанія закриє 495 магазинів.

«Недавнє зростання кількості випадків зараження COVID-19 призвело до численних обмежувальних урядових директив і блокувань роздрібних магазинів по всьому світу. Ці керівні принципи передбачають, зокрема, що всі магазини Pandora в Великобританії, Франції і Бельгії тимчасово закриті або будуть закриті. Після оголошення про блокування з 2 листопада 2020 року, приблизно 18% фізичної мережі магазинів будуть тимчасово закриті, а ще 24% мережі будуть працювати в скорочені години роботи», – наголошується в звіті.

У компанії підкреслили, що нові обмежувальні заходи, пов'язані з коронавірусом, створили невизначеність щодо продажів у піковий сезон і прогнозів за підсумками року.

«На даний момент Pandora не змінює керівництво, але недавні блокування і потенційна подальша ескалація COVID-19 веде до явного ризику погіршення ситуації», – йдеться в заяві компанії.

Виручка компанії в III кварталі знизилася на 7,81% порівняно з аналогічним періодом минулого року, і склала 4,07 млрд данських крон або $637 млн.

Pandora була створена в 1982 році в Данії. Компанія займається виробництвом ювелірних прикрас зі срібла та золота з використанням дорогоцінних і напівкоштовних каменів і муранського скла. Найпопулярніший продукт компанії – браслети з «шармами», тобто деталями з різними символами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті