На Закарпатті викрили чиновників, які за пів мільйона обіцяли не перешкоджати «Великому будівництву»
Мова йде про представника облради та ДАБІ

Служба безпеки України (СБУ) викрила в Закарпатській області двох чиновників, які вимагали хабар з підрядників за безперешкодне будівництво об'єктів проєкту «Велике будівництво» на території регіону. Про це повідомляє пресслужба СБУ.
За попередніми даними слідства, заступник голови облради й один з керівників обласного управління Державної архітектурно-будівельної інспекції налагодили механізм отримання хабарів з підприємців
Задокументовано, що вони вимагали гроші з представника комерційної структури, яка перемогла в тендері на будівництво в одному з селищ культурного центру в рамках проєкту «Велике будівництво». Більше, ніж за півмільйона гривень фігуранти обіцяли підряднику не створювати штучних перешкод під час будівництва.
Правоохоронці затримали обох чиновників відповідно до ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України в обласному центрі після передачі всієї суми неправомірної вигоди. Вирішується питання про повідомлення фігурантам про підозру й обрання судом запобіжних заходів.
Як повідомлялося раніше, на Кіровоградщині викрили схему нелегального збуту пального на понад 8 млн грн
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].