Захворіло у світі
93,900,264
Померло у світі
2,010,328
Вилікувалось у світі
51,747,005
Захворіло в Україні
1,154,692
Померло в Україні
20,686
Вилікувалось в Україні
857,183
Розробленій спільно з Microsoft технології онлайн-голосування на виборах будуть більше довіряти люди – Зеленський

Розробленій спільно з Microsoft технології онлайн-голосування на виборах будуть більше довіряти люди – Зеленський

Президент Microsoft зазначив, що діджиталізація може спонукати їхню компанію до додаткових інвестицій

Розробленій спільно з Microsoft технології онлайн-голосування на виборах будуть більше довіряти люди – Зеленський
Фото: pixabay

Президент України Володимир Зеленський в форматі відеодзвінка обговорив з президентом компанії Microsoft Бредом Смітом деталі й кроки щодо імплементації Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю, підписаного в поточному році віцепрем'єр-міністром України – міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим і генеральним директором представництва Microsoft в Україні Яном Петером де Йонгом. Про це йдеться на сайті Офісу Президента.

«Було відзначено, що одна з пріоритетних цілей влади і профільного міністерства – за два з половиною роки перевести всі державні послуги в онлайн і діджиталізувати основні державні процеси. Адже це один з важливих способів боротьби з корупцією», – повідомляє пресслужба очільника держави.

Зеленський підкреслив, що для української влади є пріоритетним завданням на наступний рік запустити програму Paperless.

«Ми хочемо вийти на те, щоб усі послуги до кінця моєї каденції, впродовж наступних трьох років були цифровізовані, і щоб ми дійшли до моєї великої мрії – щоб вибори в Україні також були трансформовані в інтернет-формат», – зазначив глава держави.

На переконання Володимира Зеленського, якщо програма для онлайн-голосування буде розроблена українцями спільно з фахівцями однієї з провідних світових компаній, то «такій технології люди довірятимуть більше». Президент Microsoft повідомив, що нові технології мають стояти на захисті демократії.

«Все це надзвичайно корисно для українців. І все це насправді дуже корисно для нас. Тому що під час залучення до цього процесу приватного та державного секторів розширюється цифровий ринок. Це ті кроки, які можуть змусити нас подивитися у майбутнє й мати більші амбіції щодо додаткових інвестицій, які ми можемо зробити», – зазначив Бред Сміт.

Як повідомлялося раніше, президент України Володимир Зеленський під час розмови у форматі відеодзвінка з президентом Microsoft Бредом Смітом закликав цю компанію активніше інвестувати в Україну, додавши, що українська влада буде гарантувати захист їхніх інвестицій і створювати сприятливий бізнес-клімат.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті