Daimler модернізує свій завод в Китаї для виробництва вантажівок Mercedes

Daimler модернізує свій завод в Китаї для виробництва вантажівок Mercedes

Німецький концерн і китайський Foton інвестують понад $415 в будівництво нової виробничої лінії на своєму заводі з виробництва вантажівок в Пекіні

Daimler модернізує свій завод в Китаї для виробництва вантажівок Mercedes
фото www.flickr.com/photos/126584084@N05/48528875957

Німецький концерн Daimler і її китайський партнер Beiqi Foton Motor планують інвестувати 2,75 млрд юанів ($415,32 млн) у виробництво вантажівок Mercedes-Benz в Китаї. Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на документ, в якому викладено план.

Партнери планують модернізувати завод на своєму спільному підприємстві Beijing Foton Daimler Automotive (BFDA) в Пекіні і додати виробничу лінію, в результаті чого потужність заводу складе 50 000 вантажівок Actros в рік.

Реконструкція, за планами, розпочнеться, в наступному році.

Всі вантажівки Mercedes-Benz, які нині продаються в Китаї, є імпортними і мають значно вищу ціну, ніж вантажівки заводського виробництва Foton Auman.

За перші 10 місяців року спільне підприємство продало 111 788 вантажівок Auman, що використовують технології Daimler, що на 55% більше, ніж за той же період минулого року.

Загальні продажі вантажівок в Китаї, найбільшому у світі автомобільному ринку, підскочили на 24% в період з січня по жовтень до 3,87 млн одиниць, що було обумовлено державними інвестиціями в інфраструктуру та оновленим правилами викидів.

Але на ринку в основному домінують місцеві компанії, включаючи FAW Jiefang, Dongfeng Motor і Sinotruk, які пропонують більш конкурентоспроможні за ціною продукти. Міжнародні виробники вантажівок, включаючи MAN і Volvo Trucks, мають партнерські відносини з місцевими компаніями.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті