Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Amazon запускає в продаж «розумні» окуляри Echo Frames

Amazon запускає в продаж «розумні» окуляри Echo Frames

Друге покоління Echo Frames буде коштувати $249,99

Amazon запускає в продаж «розумні» окуляри Echo Frames
фото Amazon

Amazon анонсувала оновлену модель «розумних» окулярів Echo Frames без дисплея і камер, передає The Verge, на яке посилається vc.ru.

Пристрій оснащений лише вбудованими мікрофонами і динаміками для спілкування з голосовим помічником Alexa.

Компанія оголосила, що покращила якість звуку, збільшила час роботи від батареї і додала нові кольори. Крім того, Echo Frames тепер доступні для всіх охочих.

Amazon вперше представила пристрій у вересні 2019 року, але купити його можна було тільки за запрошеннями. Друге покоління Echo Frames буде коштувати $249,99 – це на $70 більше, ніж оригінальні моделі, які продаються за $179,99.

Пристрій вже наявний для попереднього замовлення, а в продаж надійде 10 грудня. Власники першої версії пристрою зможуть доплатити $70 і оновити свої окуляри до нової моделі.

Візуально друга версія виглядає майже так само, як і перша: пристрій схожий на звичайні окуляри з товстою оправою. Компанія також створила керівництво для фахівців з установки лінз для тих покупців, яким потрібно носити окуляри через медичні показання. Крім того, Amazon співпрацює з LensCrafters для виконання таких робіт.

Пристрій можна пов'язати зі смартфоном на iOS або Android і використовувати і для «стандартних» завдань, наприклад, прослуховування музики і використання іншого голосового помічника.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті