Захворіло у світі
113,459,829
Померло у світі
2,518,393
Вилікувалось у світі
64,026,286
Захворіло в Україні
1,342,016
Померло в Україні
25,893
Вилікувалось в Україні
1,168,321
Нове покоління обирає нові продукти: аналітики прогнозують кінець епохи м’яса і сигарет

Нове покоління обирає нові продукти: аналітики прогнозують кінець епохи м’яса і сигарет

Покоління Z більш охоче витрачає гроші на те, що не шкодить здоров’ю

Нове покоління обирає нові продукти: аналітики прогнозують кінець епохи м’яса і сигарет
фото pixabay.com

Покоління Z (народжені в 1996-2016 роках), яке наступає за мілленіалами, змінить моделі інвестування, йдеться в дослідженні Bank of America (BofA). Аналітики припустили, що від зміни поколінь можуть постраждати такі галузі, як виробництво алкоголю, м'яса, автомобілів і туризм, пише Forbes з посиланням на Bloomberg.

У виграшному становищі виявляться онлайн-торгівля і платежі, люксові товари, медіаіндустрія і так зване відповідальне інвестування (ESG-інвестування).

«Революція покоління Z починається. Перше покоління, що народилося в онлайн-світі, стає частиною робочої сили і змушує інші покоління до нього адаптуватися, а не навпаки», – підкреслили аналітики. За розрахунками BofA, покоління Z обжене мілленіалів з точки зору доходів до 2031 року.

Аналітики банку в ході дослідження опитали понад 14 000 представників покоління Z. Вони дійшли висновку, що більшість з них обмежують себе в споживанні м'яса і алкоголю. Покоління Z вітає нові технології, що може змусити банки переглянути свій підхід до надання послуг, пише BofA.

40% зумерів у віці 16-18 років вважають за краще спілкуватися з друзями онлайн. Серед мілленіалів таких людей 35%, серед покоління X (народжені в середині 1960-х – початку 1980-х) – 30%.

Прихід покоління Z до інвестицій, за прогнозами аналітиків банку, матиме такі наслідки:

схильність до раціонального споживання покупців може вдарити по таких галузях, як fashion-індустрія;

компанії, які виробляють алкоголь і тютюнові вироби, повинні будуть все більше зосереджуватися на продуктах, які вважаються менш шкідливими для здоров'я, – наприклад, напоях з меншим вмістом цукру і алкоголю, а також системах нагрівання, а не спалювання тютюну;

авіаіндустрія може постраждати через «флайт-шеймінг» – негативне ставлення до перельотів через вплив літаків на екологію;

на Азіатсько-Тихоокеанський регіон припадатиме 41% доходів покоління Z (зараз – 37%);

на тлі того, що нове покоління менш зацікавлене у володінні своєю машиною, розвиватимуться альтернативні моделі пересування і сервіси таксі.

За поколінням Z прийде COVID-покоління, вважають аналітики. «Це покоління, якому буде знайоме тільки вирішення проблем через фіскальне стимулювання і безкоштовні гроші від держави, що потенційно може прокласти шлях для введення безумовного базового доходу», – відзначають вони.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті