Захворіло у світі
99,225,963
Померло у світі
2,129,597
Вилікувалось у світі
54,777,441
Захворіло в Україні
1,194,328
Померло в Україні
21,924
Вилікувалось в Україні
953,297
Японія надасть Nissan $2 млрд кредиту для фінансування продажів в США

Японія надасть Nissan $2 млрд кредиту для фінансування продажів в США

Кошти автовиробнику надасть експортно-кредитне агентство

Японія надасть Nissan $2 млрд кредиту для фінансування продажів в США
фото www.flickr.com/photos/henkeip/14791129614

Японське державне експортно-кредитне агентство (JBIC) погодилося надати Nissan Motor до $2 млрд в межах кредитної угоди для фінансування продажів автомобілів в Сполучених Штатах.

Як повідомляє Reuters, ці кошти є частиною кредитної угоди на $4,1 млрд для Nissan Motor Acceptance Corporation, підрозділу Nissan North America.

Ці гроші повинні допомогти японської компанії продавати автомобілі на другому за величиною автомобільному ринку в світі після Китаю, дозволяючи надавати клієнтам позики, які вони матимуть погашати щомісячними платежами, йдеться в заяві експортного кредитного агентства.

Сполучені Штати «є важливим ринком для японських виробників автомобілів. Фінансування продажів стало важливим інструментом бізнес-стратегії, – сказали в JBIC. – Цей випадок забезпечує фінансову підтримку для розвитку закордонного бізнесу Nissan», – додали в ньому.

JBIC надав кредити для фінансування продажів за кордоном також й іншим автовиробникам, включаючи Honda Motor ($78 млн) в Бразилії і Toyota Motor (сума не розкривається) в Південній Африці.

Нагадаємо: раніше цього місяця в Японії розпочався судовий процес, в якому Nissan вимагає від свого колишнього гендиректора Карлоса Гона компенсації в розмірі 10 млрд єн ($95 млн).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті