Захворіло у світі
96,906,712
Померло у світі
2,075,902
Вилікувалось у світі
53,431,108
Захворіло в Україні
1,177,621
Померло в Україні
21,499
Вилікувалось в Україні
914,730
IKEA націлилась на купівлю нерухомості в центрі європейських міст

IKEA націлилась на купівлю нерухомості в центрі європейських міст

Раніше компанія планувала відкривати нові магазини в заміських районах

IKEA націлилась на купівлю нерухомості в центрі європейських міст
фото www.flickr.com/photos/desiredreamdeath/50205347578

Ingka Investments, інвестиційний підрозділ IKEA, веде переговори про покупку комерційної нерухомості в центральних районах декількох великих європейських міст після завершення свого першого такого придбання в минулому місяці.

Як повідомляє Reuters, керуючий директор компанії, Ingka Group, якій належить більшість магазинів IKEA, націлена на ринок нерухомості в рамках перенаправлення мережі в центри міст, а не в заміські райони, на які вона розраховувала до того.

Перша угода Ingka Invesments була укладена угода про покупку об’єкту на вулиці Ріволі в Парижі, і компанія продовжує пошук торгових площ в центральних частинах великих європейських міст, готових прийняти магазини IKEA.

«Ми ведемо переговори в великих європейських містах. Щоб купити нерухомість, потрібен час, але ми зацікавлені в багатьох об'єктах », – сказав Reuters керуючий директор Ingka Investments Крістер Матсон.

За його словами, попри пандемію, цінники на нерухомість, за якою полює Ingka Investments, не знизились.

«На хороші місця у великих містах, які ми шукаємо, щоб задовольнити наших клієнтів, завжди є попит, – сказав він. – Ми поки не побачили великого впливу на ціни на таку нерухомість – чого можна було очікувати, коли настала криза».

Рішення створити портфель нерухомості є результатом довгострокової стратегії IKEA не здавати приміщення в оренду. Придбання, як і інші інвестиції IKEA, фінансуються за рахунок власних коштів.

Починаючи з 2017 року з придбанням сервісної платформи DIY TaskRabbit, Ingka Investments також купує стартапи, які можуть допомогти IKEA прискорити цифрову трансформацію, поліпшити свої послуги і стати більш стійкими. Останнє придбання – це частка в логістичних рішеннях і платформі доставки Mover Systems.

До теперішнього часу Ingka Investments придбала 23 таких міноритарних пакетів акцій на загальну суму понад 200 млн євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті