Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
В 2022 році Канада введе цифровий податок на техногігантів, таких як Facebook і Google

В 2022 році Канада введе цифровий податок на техногігантів, таких як Facebook і Google

Податок діятиме до тих пір, поки основні країни не домовляться про єдиний підхід до цифрового оподаткування

В 2022 році Канада введе цифровий податок на техногігантів, таких як Facebook і Google
фото www.flickr.com/photos/loriank/30429591502

Канада анонсувала впровадження податку на глобальні технологічні компанії з 2022 року. Як повідомляє Reuters, цифровий податок діятиме до тих пір, поки основні країни не домовляться про скоординований підхід до їх оподаткування.

Організація економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) вже кілька років працює над загальним підходом щодо забезпечення того, щоб цифрові гіганти, такі як Google, Apple, Facebook та Amazon, сплачували свою частку податків.

З огляду на те, що єдиного рішення ЄС по цифровому оподаткуванню немає, низка країн, серед яких Франція, Великобританія, Італія та інші розглядають та впроваджують власні цифрові податки.

Новий податок в Канаді набере чинності 1 січня 2022 року і буде діяти до тих пір, поки не буде узгоджений загальний підхід. Очікується, що цей крок призведе до збільшення доходів федерального бюджету країни на 3,4 млрд канадських доларів ($2,6 млрд) за п'ять років, починаючи з 2021-22 фінансового року.

«Канадці хочуть справедливої податкової системи, в якій кожен платить свою справедливу частку», – сказала міністр фінансів Канади Христя Фріланд.

«Канада діятиме в односторонньому порядку, якщо це необхідно, щоб обкласти податком великі транснаціональні цифрові корпорації, щоб вони виплачували свою справедливу частку, як і будь-яка інша компанія, що працює в Канаді», – наголосила міністр.

Нагадаємо: в листопаді Франція зобов’язала техногігантів сплачувати цифровий податок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті