Словенсько-норвезький консорціум Riko-Cambi побудує у Львові біогазову станцію

Словенсько-норвезький консорціум Riko-Cambi побудує у Львові біогазову станцію

Її вартість 31,5 млн євро

Словенсько-норвезький консорціум Riko-Cambi побудує у Львові біогазову станцію
фото: Роман Балук/city-adm.lviv.ua

«Львівводоканал» уклав договір зі словенсько-норвезьким консорціумом Riko-Cambi про будівництво біогазової станції з комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії за 31,5 млн євро. Про це повідомляється на сайті Львівської міськради

«За результатами проведеної міжнародної процедури відбору на реалізацію проєкту виробництва біогазу із осаду комунальних стічних вод підрядником визначено словенсько-норвезький консорціумом RIKO-CAMBI. Контракт триватиме до червня 2023 року», – йдеться у повідомленні.

Згідно з графіком робіт, до вересня-2021 буде розроблена проєктно-кошторисна документація, до червня-2022 – будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи, до червня-2023 – введення об'єкта в експлуатацію.

Станція дозволить виробляти електроенергії в обсязі близько 20 000. МВт/год і тепло.

Як повідомив в голава представництва ЄС в Україні Матті Маасікас на своїй сторінці у фейсбуці, проєкт дозволить скоротити викиди СО2 на 120 000 тонн/рік.

Фінансування проєкту здійснюється за рахунок кредиту Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) в розмірі 15 млн євро і Nordic Environment Finance Corporation (NEFCO) в розмірі 5 млн євро, гранту Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та навколишнього середовища E5P (7,5 млн євро) і Львівської міськради (4 млн євро).

Раніше повідомлялося, що Dragon Capital придбав Львівський індустріальний парк.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло