Bloomberg повідомив про відкриття антимонопольної справи проти Apple Pay в Нідерландах

Bloomberg повідомив про відкриття антимонопольної справи проти Apple Pay в Нідерландах

Регулятор перевірить, чи обмежуть вимоги додатка свободу користувачів

Bloomberg повідомив про відкриття антимонопольної справи проти Apple Pay в Нідерландах
фото DR

Ще одне антимонопольне розслідування відкрито проти компанії Apple: голландський регулятор зацікавився сервісом для безконтактної оплати Apple Pay, повідомляє Bloomberg, на яке посилається The Bell.

Управління Нідерландів у справах споживачів і ринків оголосило, що почало розслідувати обмеження доступу платіжних додатків до технологій безконтактної оплати.

У своєму повідомленні регулятор не згадав саме Apple, але зазначив, що програмне забезпечення деяких смартфонів дозволяє працювати з технологією NFC тільки власним додатком для оплати. Відомство планує розслідувати, чи є обмеження доступу платіжних додатків до технології NFC загрозою свободі вибору користувачів, і якщо вважатиме це порушенням, то може призначити штраф.

Власники iPhone і Apple Watch можуть здійснювати безконтактну оплату за допомогою технології NFC тільки через Apple Pay. Деякі банки скаржилися на те, що Apple не дає їх додаткам доступ до відповідального за NFC чіпу, відзначає Bloomberg.

Apple відмовилася коментувати розслідування голландського регулятора, але зазначила, що «розробила Apple Pay як простий і безпечний спосіб для клієнтів використовувати обрану платіжну карту на своїх пристроях».

Крім того, умови використання Apple Pay для сторонніх додатків і сайтів окремо вивчаються в антимонопольному розслідуванні Євросоюзу під керівництвом «грози корпорацій» Маргрет Вестагер.

Нагадаємо, нещодавно Google оновила свій платіжний додаток Google Pay, у ньому зʼявилися нові функції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло