Захворіло у світі
115,222,221
Померло у світі
2,560,965
Вилікувалось у світі
65,176,260
Захворіло в Україні
1,374,762
Померло в Україні
26,591
Вилікувалось в Україні
1,186,873
Через рік всі супермаркети Billa повинні почати працювати під брендом Novus – операційний директор Novus

Через рік всі супермаркети Billa повинні почати працювати під брендом Novus – операційний директор Novus

Novus хоче стати лідером Києва та області й покупка мережі Billa спрямована на зміцнення позицій саме у цьому регіоні

Через рік всі супермаркети Billa повинні почати працювати під брендом Novus – операційний директор Novus
фото: photo.unian.ua

До кінця листопада 2021 року всі супермаркети Billa повинні почати працювати під брендом Novus. Про це операційний директор компанії Олексій Панасенко, який займається процесом інтеграції, розповів в ході RAU Summit 2020.

«Насправді, ми дуже обмежені в часі. У нас досить стислі терміни. Ми повинні закінчити інтеграцію і перевести всі магазини Billa під бренд Novus за рік, тобто до кінця листопада 2021 року... Це пов'язано з умовами угоди, тому що компанія Rewe та Billa залишають ринок України. У нас рівно рік, щоб історія Billa в Україні, її присутність на цьому ринку закінчилася», – сказав Панасенко.

Він додав, що необхідно провести ребрендинг магазинів і зміну бізнес-процесів. За словами Панасенка, переговори з Rewe International AG про придбання 100%-вої частки в статутному капіталі компанії «Білла-Україна» тривали понад пів року – з квітня-травня 2020 року.

«Антимонопольний комітет ми пройшли досить швидко, тому що все-таки компанія Novus, як в принципі й Billa, не займає надто велику частку на ринку України, тому бачити в наших діях порушення антимонопольного законодавства не було підстав. Ми будемо все одно навіть після злиття ще довго програвати й в частці ринку, і в оборотах двом найбільшим компаніям», – зазначив він.

Novus хоче стати лідером Києва та київського регіону, і покупка мережі Billa допоможе зміцнити позиції саме в цьому регіоні, заявив Панасенко. За його словами, сума угоди не перевищує $100 млн.

Нагадаємо: про плани Novus придбати мережу супермаркетів Billa стало відомо у вересні цього року. У жовтні Антимонопольний комітет України дозволив угоду, а на початку грудня Novus оголосив про її завершення.

Раніше повідомлялося, що ЄБРР готовий надати «Новус Україна» $75 млн кредиту. Кошти підуть на розширення мережі та будівництва логістичного центру.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті