В Україні запрацює онлайн-платформа звітності видобувних компаній – Буславець

В Україні запрацює онлайн-платформа звітності видобувних компаній – Буславець

У звітах буде інформація про суму, яку отримує держава від діяльності добувної компанії

В Україні запрацює онлайн-платформа звітності видобувних компаній – Буславець
Фото: pixabay.com

Незабаром в Україні запрацює онлайн-платформа, де кожен зможе прослідкувати звітність видобувних компаній. Про це на своїй сторінці у фейсбуці написала заступниця міністра енергетики Ольга Буславець.

«Прийнято надважливе рішення для імплементації із забезпечення прозорості у видобувних галузях (ІПВГ). Незабаром запрацює онлайн-платформа електронного звітування, яка суттєво спростить процес звітування компаній та доступу громадськості до інформації щодо видобувного сектору. Інформація стосуватиметься діяльності компаній у видобувних галузях та платежів, які отримує Державний бюджет від їх діяльності», – написала вона.

Також Буславець додала, що друга важлива новина – це те, що незалежний адміністратор Ernst & Young представив для членів БГ ІПВГ проєкти звітів ІПВГ за 2018 та 2019 роки.

«Незабаром кожен зможе отримати доступ до актуальних даних про видобувний сектор України. Систематичне розкриття даних видобувної галузі – це, однозначно, позитивний сигнал для інвесторів та міжнародної спільноти», – резюмувала вона.

Як повідомлялося раніше, у Кабінеті Міністрів України винесли на публічне обговорення норму, яка зобов’яже українські компанії публікувати фінансову звітність як відкриті дані.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті