США виділять $1,9 млрд на заміну телеком-обладнання Huawei і ZTE – Reuters

США виділять $1,9 млрд на заміну телеком-обладнання Huawei і ZTE – Reuters

Ще $3,2 млрд будуть виділені малозабезпеченим американцям на доступ до широкосмугового зв’язку

США виділять $1,9 млрд на заміну телеком-обладнання Huawei і ZTE – Reuters
фото www.flickr.com/photos/opengridscheduler/26394857992

Американські законодавці виділять $1,9 млрд на фінансування програми по демонтажу телекомунікаційного мережевого обладнання, яке, за словами уряду США, являє собою загрозу національній безпеці. Це, за словами джерел агентства Reuters відбудеться в межах законопроєкту про допомогу у зв'язку з COVID-19 на $900 млрд.

Окрім того, Конгрес США надасть $3,2 млрд у вигляді екстреної допомоги на широкосмуговий зв'язок американцям з низькими доходами.

Спікер Палати представників Ненсі Пелосі і лідер Демократичної партії Сенату Чак Шумер заявили, що в законопроєкті передбачено $7 млрд на розширення доступу до широкосмугового зв'язку. Вони додали, що програма для малозабезпечених «допоможе мільйонам студентів, сімей та безробітних дозволити собі широкосмуговий зв'язок, якого вони потребують під час пандемії ».

Нагадаємо: Федеральна комісія зі зв'язку (FCC) в червні офіційно оголосила китайські Huawei Technologies і ZTE «загрозами для національної безпеки» та заборонила американським компаніям використовувати державний фонд в розмірі $8,3 млрд для закупівлі обладнання у компаній.

Раніше в цьому місяці FCC завершила роботу над правилами, згідно з якими оператори зв'язку з обладнанням ZTE або Huawei повинні «розібрати і замінити» це обладнання.

Нагадаємо: в листопаді уряд Великобританії заявив, що британським телекомунікаційним компаніям заборонено встановлювати нові комплекти обладнання для 5G від Huawei з вересня 2021 року. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло