Захворіло у світі
98,217,548
Померло у світі
2,108,378
Вилікувалось у світі
54,174,334
Захворіло в Україні
1,187,897
Померло в Україні
21,778
Вилікувалось в Україні
942,107
Google виділила $3 млн на боротьбу з дезінформацією про вакцини проти COVID-19

Google виділила $3 млн на боротьбу з дезінформацією про вакцини проти COVID-19

Дезінформація носить глобальний характер, проте її націлюють і на окремі групи населення

Google виділила $3 млн на боротьбу з дезінформацією про вакцини проти COVID-19
фото www.flickr.com/photos/nbhattac/8087793186

В межах ініціативи Google News Initiative був створений глобальний фонд для боротьби з дезінформацією про вакцини від COVID-19, який оцінюється в $3 млн.

Як повідомляє Reuters, фонд має на меті підтримати зусилля журналістів щодо ефективної перевірки фактів дезінформації про процес імунізації COVID-19.

 «Хоча інфодемія COVID-19 має глобальний характер, дезінформація використовується для націлювання на конкретне населення, – йдеться в повідомленні компанії .- Деякі з доступних досліджень також показують, що аудиторії, що зіткнулися з дезінформацією, і ті, хто шукає фактичну перевірку, не обов'язково збігаються».

Фонд займатиметься проєктами, спрямованими на збільшення аудиторії для перевірки фактів, особливо в групах, які непропорційно сильно постраждали від дезінформації.

Заявки будуть розглядатися командою з 14 чоловік, що представляють академічні кола, засоби масової інформації, медичний і неурядовий сектори, а також представників Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Нагадаємо: у грудні Google News Initiative зобов'язалася виділити $1,5 млн на фінансування медіацентру по COVID-19 для підтримки досліджень по встановленню фактів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті