Захворіло у світі
116,872,436
Померло у світі
2,593,931
Вилікувалось у світі
66,149,832
Захворіло в Україні
1,406,800
Померло в Україні
27,128
Вилікувалось в Україні
1,198,254
Blue Origin планує відправити перших туристів у космос вже в квітні цього року

Blue Origin планує відправити перших туристів у космос вже в квітні цього року

Ракета зможе підняти людей на висоту понад 100 км

Blue Origin планує відправити перших туристів у космос вже в квітні цього року
Інтер'єр капсули New Shepard
фото Blue Origin

Після кількох років розробки приватна космічна компанія Джеффа Безоса Blue Origin планує вже через кілька місяців доставити своїх перших пасажирів на орбіту, пише HighTech з посиланням на CNBC.

Blue Origin завершила 14-й випробувальний політ ракети-носія New Shepard і капсули. В ході успішного випробувального польоту, який отримав назву NS-14, відбувся дебют нового прискорювача і модернізованої капсули. Крім оновлень, CNBC стало відомо, що NS-14 – один з останніх кроків перед тим, як Blue Origin відправить свій перший екіпаж у космос.

Цей політ був першим з двох випробувальних польотів «стабільної конфігурації», повідомили джерела, знайомі з планами Blue Origin. Стабільна конфігурація означає, що компанія планує уникати серйозних змін між цим польотом і наступним.

Крім того, джерела повідомляють, що Blue Origin планує запустити другий випробувальний політ протягом шести тижнів або до кінця лютого. Перший політ з екіпажем відбудеться вже через шість тижнів після цього або до початку квітня.

За словами джерел, наступний політ Blue Origin, NS-15, буде включати в себе випробування навантаження і розвантаження екіпажу.

Нагадаємо, New Shepard призначений для перевезення людей до самої межі атмосфери Землі і космосу на висоту понад 100 км. Капсула проводить кілька хвилин у невагомості, перш ніж повернутися на Землю і оснащена масивними вікнами, через які пасажирам відкривається краєвид на Землю і відкритий космос.

І ракети, і капсули багаторазові: прискорювачі повертаються на посадку вертикально, а капсули приземляються під управлінням набору парашутів.

Раніше Джефф Безос заявив, що Blue Origin відправить першу жінку на поверхню Місяця.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті