Захворіло у світі
113,459,829
Померло у світі
2,518,393
Вилікувалось у світі
64,026,286
Захворіло в Україні
1,342,016
Померло в Україні
25,893
Вилікувалось в Україні
1,168,321
Китайські компанії просять повернути їх на Нью-йоркську біржу

Китайські компанії просять повернути їх на Нью-йоркську біржу

Вони дуже розраховують на зміну політичного курсу держави

Китайські компанії просять повернути їх на Нью-йоркську біржу
фото Shutterstock

Три телекомунікаційні компанії Китаю – China Telecom, China Mobile і China Unicom – звернулися до керівництва Нью-Йоркської фондової біржі (NYSE) з проханням відновити торгівлю їх цінними паперами. Відповідну заяву кожна з них подала сьогодні вранці, 21 січня, повідомляє The Wall Street Journal, на яку посилається Коммерсант.

Заяви подані одразу після інавгурації Джо Байдена, очевидно, компанії розраховують на зміну політичного курсу влади країни.

Нагадаємо, що в грудні минулого року адміністрація Дональда Трампа прийняла законопроект, який забороняє іноземним компаніям торгуватися на американських біржах, якщо вони не будуть виконувати вимоги по зовнішньому аудиту, що виконуються американськими компаніями.

Закон зобов'язує емітентів представляти вичерпні докази того, що вони не належать іноземному уряду і не контролюються ним або підконтрольними йому організаціями.

1 січня NYSE розпочала процедуру делістингу трьох вищезгаданих компаній. Через кілька днів біржа призупинила процедуру після «додаткових консультацій з регулюючими органами».

Однак вже наступного дня процедуру делістингу цінних паперів China Telecom, China Mobile і China Unicom було відновлено, а 11 січня торгівля ними була припинена. При цьому NYSE вже заявляла раніше, що може переглянути своє рішення, якщо апеляції компаній буде задоволено.

Також повідомлялося, що США можуть додати Alibaba і Tencent у список компаній, заборонених для торгів на біржах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті