Захворіло у світі
113,459,829
Померло у світі
2,518,393
Вилікувалось у світі
64,026,286
Захворіло в Україні
1,342,016
Померло в Україні
25,893
Вилікувалось в Україні
1,168,321
В Італія заблокували частину акаунтів TikTok після загибелі 10-річної дівчинки

В Італія заблокували частину акаунтів TikTok після загибелі 10-річної дівчинки

Дитина могла намагатися виконати популярний в TikTok челендж

В Італія заблокували частину акаунтів TikTok після загибелі 10-річної дівчинки
фото DR

Італійське відомство з захисту персональних даних вирішило тимчасово заблокувати акаунти всіх італійських користувачів соцмережі TikTok, чий вік неможливо точно встановити. Про це йдеться на сайті відомства, на яке посилається РБК.

«Управління заборонило TikTok подальшу обробку користувацьких даних, щодо яких немає абсолютної впевненості у віці і, отже, в дотриманні положень, пов'язаних з вимогами до персональних даних», – наголошується в повідомленні.

Обмеження триватиме до 15 лютого. Причиною блокування стала загибель 10-річної дівчинки в Палермо, яка могла намагатися виконати популярний в TikTok челендж.

Як пише італійська газета La Repubblica, рідні знайшли дівчинку з мобільним телефоном без свідомості у ванній. Дитину госпіталізували у важкому стані, лікарі не змогли її врятувати. Імовірно, дівчинка намагалася брати участь в популярному челенджі, який включає удушення. Італійська прокуратура порушила справу про доведення до самогубства.

Представник TikTok заявив, що адміністрація не знайшла в своїй соцмережі будь-якого контенту, який міг спонукати людину брати участь в подібному. «Ми не дозволяємо будь-який контент, який заохочує або просуває поведінку, яка може бути небезпечною», – вказав він.

Соцмережа принесла співчуття рідним померлої і висловила готовність сприяти розслідуванню обставин її загибелі.

У січні TikTok ввів обмеження для підлітків. Акаунти користувачів у віці від 13 до 15 років стали приватними, бачити їх зможуть тільки схвалені підписники. Їм також дозволили знімати «дуети» тільки з користувачами старше 16 років.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті