Захворіло у світі
113,459,829
Померло у світі
2,518,393
Вилікувалось у світі
64,026,286
Захворіло в Україні
1,342,016
Померло в Україні
25,893
Вилікувалось в Україні
1,168,321
Власники «Нової пошти» придбали сервіс термінової кур'єрської доставки iPost

Власники «Нової пошти» придбали сервіс термінової кур'єрської доставки iPost

Сума угоди є комерційною інформацією

Власники «Нової пошти» придбали сервіс термінової кур'єрської доставки iPost
Фото: rau.ua

Співвласники групи компаній «Нова пошта» В'ячеслав Климов і Володимир Поперешнюк через ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний інвестфонд «Прайд» придбали сукупно 81,46% статутного капіталу компанії «Айпост Прогрес» (володіє сервісом термінової кур'єрської доставки iPost). Про це повідомляє «Інтерфакс».

Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, у засновників iPost Сергія Жмудя та Максима Плющева залишилося по 9,27% у статутному капіталі «Айпост Прогрес».

Згідно з даними сервісу моніторингу реєстраційних документів Opendatabot, операція була завершена у травні 2020 року. Ексклюзивним фінансовим радником угоди виступила компанія Capital Times.

«Інноваційний український кур'єрський сервіс, побудований на основі власної кур'єрської онлайн-платформи, залучив приватних інвесторів для розвитку бізнесу», – наголошується у повідомленні на сайті Capital Times.

«Інтерфакс» зазначає, що пресслужба «Нової пошти» у коментарі заявила, що сума угоди є комерційною інформацією, «але впевнені, що ця інвестиція буде дуже успішною і для акціонерів, і для споживачів». У компанії також зазначили, що інвестують у проєкти, що змінюють економіку загалом і галузь логістики зокрема.

«Ми інвестуємо у швидкість і таланти. Компанія iPost нам бачиться саме такою. Вони працюють з ICOS, і спільно ми вже залучили – «АТБ», Fozzy та інших іменитих клієнтів. Віримо, що разом ми будемо цікавішими та кориснішими для всіх зацікавлених аудиторій», – зазначили у «Новій пошті».

Згідно з даними системи «СПАРК-Інтерфакс», виторг сервісу у 2019 році становила 9,85 млн грн, чистий збиток – 434 000 грн. Чисельність персоналу у 2020 році – шість осіб.

Сервіс термінової кур'єрської доставки iPost це онлайн-платформа для кур'єрів та відправників. З кожної доставки, оформленої через платформу, iPost стягує комісію. Раніше основними клієнтами iPost були інтернет-магазини.

Раніше Mind розповідав, як бізнес розвиває інновації в Україні й де компанії беруть технології.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті