Власники «Нової пошти» придбали сервіс термінової кур'єрської доставки iPost
Сума угоди є комерційною інформацією

Співвласники групи компаній «Нова пошта» В'ячеслав Климов і Володимир Поперешнюк через ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний інвестфонд «Прайд» придбали сукупно 81,46% статутного капіталу компанії «Айпост Прогрес» (володіє сервісом термінової кур'єрської доставки iPost). Про це повідомляє «Інтерфакс».
Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, у засновників iPost Сергія Жмудя та Максима Плющева залишилося по 9,27% у статутному капіталі «Айпост Прогрес».
Згідно з даними сервісу моніторингу реєстраційних документів Opendatabot, операція була завершена у травні 2020 року. Ексклюзивним фінансовим радником угоди виступила компанія Capital Times.
«Інноваційний український кур'єрський сервіс, побудований на основі власної кур'єрської онлайн-платформи, залучив приватних інвесторів для розвитку бізнесу», – наголошується у повідомленні на сайті Capital Times.
«Інтерфакс» зазначає, що пресслужба «Нової пошти» у коментарі заявила, що сума угоди є комерційною інформацією, «але впевнені, що ця інвестиція буде дуже успішною і для акціонерів, і для споживачів». У компанії також зазначили, що інвестують у проєкти, що змінюють економіку загалом і галузь логістики зокрема.
«Ми інвестуємо у швидкість і таланти. Компанія iPost нам бачиться саме такою. Вони працюють з ICOS, і спільно ми вже залучили – «АТБ», Fozzy та інших іменитих клієнтів. Віримо, що разом ми будемо цікавішими та кориснішими для всіх зацікавлених аудиторій», – зазначили у «Новій пошті».
Згідно з даними системи «СПАРК-Інтерфакс», виторг сервісу у 2019 році становила 9,85 млн грн, чистий збиток – 434 000 грн. Чисельність персоналу у 2020 році – шість осіб.
Сервіс термінової кур'єрської доставки iPost це онлайн-платформа для кур'єрів та відправників. З кожної доставки, оформленої через платформу, iPost стягує комісію. Раніше основними клієнтами iPost були інтернет-магазини.
Раніше Mind розповідав, як бізнес розвиває інновації в Україні й де компанії беруть технології.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].