MassMutual купує страховика життя Great American Life Insurance за $3,5 млрд

MassMutual купує страховика життя Great American Life Insurance за $3,5 млрд

Операція буде закрита в II кварталі 2021 року

Этот материал также доступен на русском
MassMutual купує страховика життя Great American Life Insurance за $3,5 млрд
фото DR

Американська страхова компанія MassMutual уклала угоду щодо купівлі Great American Life Insurance Co. у American Financial Group Inc. за $3,5 млрд, передає forinsurer.com.

На чолі Great American Life буде, як і раніше, її нинішній президент Марк Мютінг, а понад 600 співробітників компанії залишаться в штаб-квартирі в рідному місті Great American, Цинциннаті.

Great American – страховик фіксованих та індексованих ануїтетів. MassMutual заявила, що очікує, що ця угода значно збільшить її присутність на ринку роздрібних ануїтетів.

Очікується, що операція буде закрита в II кварталі 2021 року. Great American Life буде діяти як незалежна дочірня компанія MassMutual.

Ця угода надасть можливість для Great American Life і MassMutual стати одним з провідних постачальників традиційних фіксованих та індексованих ануїтетів на основних каналах і ринках збуту. Фактично, MassMutual має один із найвищих рейтингів фінансової стійкості в страхуванні, що призведе до збільшення кількості агентів-продавців і до утримання страхувальників.

Massachusetts Mutual Life Insurance була заснована в 1851 році в Спрінгфілді. Компанія розраховує, що до кінця 2021 або початку 2022 року її штат буде налічувати 4500 чоловік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті