90 ІТ-компаній Китаю об'єднаються для розвитку напівпровідникової галузі

90 ІТ-компаній Китаю об'єднаються для розвитку напівпровідникової галузі

Особливу увагу буде приділено новим пакувальним технологіям

90 ІТ-компаній Китаю об'єднаються для розвитку напівпровідникової галузі
фото pixabay.com

Huawei, Xiaomi, SMIC і 87 інших технологічних компаній Китаю дійшли висновку, що не зможуть самостійно впоратися з тиском з боку США, і тому їм потрібно об'єднатися для спільної розробки напівпровідників. Новий альянс скоротить витрати і прискорить розробку нових технологічних процесів, а також координуватиме роботу підприємств і стандартизувати нові рішення. Довгострокова мета – наздогнати більш розвинений Тайвань, який зараз постачає чіпсети Apple, Qualcomm, Intel і іншим лідерам ринку, передає HighTech Plus.

Згідно із заявою Міністерства промисловості та інформаційних технологій Китаю (MIIT), китайські вендори подали спільну заявку на створення Національного технічного комітету зі стандартизації інтегральних схем. Секретаріат комітету планується організувати в Китайському інституті стандартизації електроніки. Крім Huawei, Xiaomi і SMIC, в список також увійшли телекомунікаційні оператори China Mobile і China Unicom, відповідальні за розгортання базових 5G-станцій.

 «Комітет покращить відповідні стандарти для оцінки продуктів на інтегральних схемах і сприятиме сполученню між виробничими і наступними галузями, скорочуючи витрати на розробку і експлуатацію, забезпечуючи хорошу промислову екологію і підвищуючи всебічну конкурентоспроможність галузі», – повідомили автори заявки.

Після схвалення заявки китайські компанії сформують докладні специфікації, які ляжуть в основу реальних продуктів на базі нових технологічних процесів. Підхід проекту також передбачає розробку загальних стандартів для виробництва, нову базу для оцінки якості виробничих ліній і поступове нарощування технологічного прогресу.

Особливу увагу буде приділено новим пакувальним технологіям – стандартизації FC-BGA з високою щільністю та ін.

Крім того, крім прискореної розробки, стандартизація нових продуктів дасть додаткову перевагу – нові процесори будуть розроблятися з урахуванням вимог кожної компанії. Наприклад, чіпсети Semiconductor Manufacturing International Corporation будуть заздалегідь адаптуватися під завдання 5G-модемів Huawei, ZTE, China Mobile і China Unicom. Таким чином альянс підвищить загальний рівень пристроїв нового покоління і прискорить вихід нових продуктів на споживчий ринок.

Нагадаємо, General Motors зупиняє три заводи через нестачу напівпровідників, з цією ж проблемою компанії стикаються по всьому світу.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло