Китай ввів нові антимонопольні правила проти своїх технологічних гігантів

Китай ввів нові антимонопольні правила проти своїх технологічних гігантів

Влада країни відмовилась від свої попередньої політики невтручання у галузь

Китай ввів нові антимонопольні правила проти своїх технологічних гігантів
фото pixabay.com

Китайський регулятор ринку опублікував нові антимонопольні правила, націлені на інтернет-платформи. Як повідомляє CNBC, нові правила посилюють існуючі обмеження, з якими стикаються технологічні гіганти країни.

Нові правила формалізують більш ранній антимонопольний законопроєкт, випущений в листопаді, і роз'яснюють ряд монополістичних практик, які регулюючі органи запланували припинити.

Очікується, що ці правила вплинуть на провідні інтернет-сервіси країни, в тому числі на сайти е-комерції, такі як Taobao і Tmall від Alibaba Group або JD.com. Вони також охоплять платіжні сервіси, такі як Alipay від Ant Group або WeChat Pay від Tencent Holding.

Правила, опубліковані Державною адміністрацією з регулювання ринку (SAMR), забороняють компаніям різну поведінку, включаючи примус продавців до вибору між провідними інтернет-гравцями країни, що є давньою практикою на ринку. Регулятор заявив, що нові принципи «зупинять монополістичну поведінку в економіці платформ і захистять чесну конкуренцію на ринку». У повідомленні також йдеться про те, що це зупинить компанії від обмеження технологій і використання даних та алгоритмів для маніпулювання ринком.

Як відомо, протягом кілько останні місяців влада Китаю взялась за посилення контролю над своїми техногігантами, відмовившись від своєї попередньої політики невтручання.

Нагадаємо: у грудні регулюючі органи почали антимонопольне розслідування відносно Alibaba Group після того, як зупинили ІРО її платіжної афілійованої компанії Ant Group на суму $37 млрд.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло