Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
За чотири роки на програму «Електронна столиця» у рамках Smart City витратили 2,8 млрд грн

За чотири роки на програму «Електронна столиця» у рамках Smart City витратили 2,8 млрд грн

У цій програмі ідеться про «підвищення рівня і якості життя громадян міста Києва»

За чотири роки на програму 	«Електронна столиця» у рамках Smart City витратили 2,8 млрд грн
Фото: pixabay.com

За 2017-2020 роки на виконання програми «Електронна столиця» у межах проєкту Smart City витратили 2,8 млрд грн. Про це Mind повідомили в Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради.

«Департаменту, як головному розпоряднику коштів, для виконання заходів (завдань) Програми за період 2017-2020 роки було інвестовано кошти у сумі 2,8 млрд грн», – ідеться в повідомленні.

Як раніше писав Mind, на фінансування цільової програми «Електронна столиця» у 2015–2018 роках передбачено 460,5 млн грн, у 2019-2022 роках – 7,3 млрд грн з міськбюджету.

У матеріалі зазначалося, що в цій програмі ідеться про «підвищення рівня і якості життя громадян міста Києва», «гарантування безпеки громадян», «оперативне та якісне надання адміністративних і соціальних послуг населенню, наближення їх до вимог жителів і європейських стандартів», «поліпшення роботи міського господарства й екології міста» тощо.

Зокрема, у 2019 році було передбачено 62 млн грн на розвиток кабельного телебачення, супровід і підтримку міської мережевої інфраструктури. 

У КМДА відповіли, що розвиток кабельної мережі необхідний для забезпечення комунікації влади та громадян, незалежно від того, які канали вони будуть дивитися.

«Результатом реалізації Програми є побудова комунікацій, що дозволять вчасно адресно доносити всю необхідну інформацію жителям міста, незалежно від того, які телеканали вони будуть дивитися, побудова міської OTT-платформи на базі існуючого спеціалізованого комунального підприємства «Київтелесервіс», організація надання жителям міста додаткових міських послуг з використанням можливостей ОТТ-платформи, поступове перемикання жителів міста, які приймають ефірне ТБ (T2), на ОТТ-платформу, використовуючи можливості ОТТ-технології, місто має стати основним постачальником інформації для жителів», – ідеться у відповіді.

Однак терміни запуску платформи не повідомляються.

У Паспорті бюджетної програми на 2019 рік також вказано, що на реалізацію проєкту MegaJob передбачено 1,86 млн грн. Однак сайт також не працює. У КМДА відповіли, що проєкт був переможцем громадського бюджету. 

«У межах виконання умов договору, КП ГІОЦ за першим етапом (формування вимог і розробка технічного завдання) було сплачено 99 000 грн. Послуги за другим і четвертим етапамами Договору у 2019 році Виконавцем не надані, а отже Замовником в особі КП ГІОЦ не оплачені. У 2020 році не було доведено відповідного фінансування для реалізації Проєкту», – пояснили затримку в КМДА.

Про те що заважає міській владі запускати сервіси, які повноцінно функціонують і реально потрібні мешканцям у рамках проєкту Smart City Mind писав у матеріалі «Розумний» хаос: що не так зі Smart City в українських містах»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті