Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Уряд підписав меморандум про те, що тарифи до кінця опалювального сезону не зростуть

Уряд підписав меморандум про те, що тарифи до кінця опалювального сезону не зростуть

Для підприємств теплопостачання передбачено відстрочка оплати за природний газ

Уряд підписав меморандум про те, що тарифи до кінця опалювального сезону не зростуть
Фото: pixabay.com

Уряд та мери міст домовились, що вартість тепла та гарячої води для українців до кінця опалювального сезону не зросте. Сторони підписали відповідний Меморандум. Про це повідомляє пресслужба Мінрегіону.

Згідно з підписаним документом, до кінця опалювального сезону 2020-2021 років українці безперебійно отримуватимуть опалення у свої домівки. Вартість послуги постачання теплової енергії та гарячої води у багатоквартирні будинки протягом нинішнього опалювального сезону не зміниться.

Меморандум також передбачає, що підприємства теплопостачання гарантовано отримуватимуть газ для виробництва тепла і постачання його в домівки українців упродовж всього опалювального періоду 2020-2021 років. Для цих підприємств передбачені відстрочка оплати за природний газ та компенсації різниці між ринковою ціною природного газу та ціною, врахованої в тарифах за тепло.

Уряд гарантує, що фінансування компенсацій для підприємств теплопостачання не перекладатимуть на органи місцевого самоврядування.

«Нафтогаз України» розробить та запровадить до 1 вересня 2021 року довгострокові цінові пропозицій для забезпечення сталого рівня цін на природний газ для підприємств теплопостачання. Це дозволить уникнути цінових коливань протягом опалювального сезону 2021-2022 років.

Як повідомлялося раніше, кияни заборгували за «комуналку» 4 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті