«Київводоканал» має намір залучити 35 млн євро кредиту в уряду Франції

«Київводоканал» має намір залучити 35 млн євро кредиту в уряду Франції

Для реконструкції інфраструктури на Дніпровській та Деснянській водопровідних станціях

«Київводоканал» має намір залучити 35 млн євро кредиту в уряду Франції
фото: photo.unian.ua

ПрАТ «АК «Київводоканал» має намір залучити кредит в уряду Франції на суму 35 млн євро з можливістю збільшення для реконструкції інфраструктури на Дніпровській та Деснянській водопровідних станціях. Про це повідомляє «Інтерфакс».

Згідно з повідомленням, планований кредитний договір терміном на 40 років буде припускати можливість збільшення суми на 15-20 млн євро. Кошти виділяються в рамках програми «Французькі пільгові казначейські кредити». Рішення про виділення кредиту може бути прийнято в березні-2021.

В рамках реконструкції передбачається реконструкція двох водоводів Деснянської водопровідної насосної станції, впровадження технології попередження гідроударів на Дніпровській і Деснянській станціях і очищення промивних вод на останній.

За даними КМДА, орієнтовна вартість проєктів складає 50 млн євро.

«Ми бачимо, що це не тільки економічно вигідні проєкти. Тут забезпечена екологічна складова, і виграє від неї громадськість Києва. У цьому мета міської адміністрації й уряду Франції повністю збігається. Переконаний, що з боку КМДА ми зробимо все, щоб сприяти успішній співпраці», – зазначив заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олександр Харченко.

Нагадаємо: СБУ затримала на хабарі заступника начальника департаменту «Киïвводоканалу».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло