Південна Корея обмежує використання вакцини AstraZeneca

Південна Корея обмежує використання вакцини AstraZeneca

Країна вирішила скоротити план вакцинації COVID-19 на І квартал

Південна Корея обмежує використання вакцини AstraZeneca
фото www.flickr.com/photos/191605851@N02/50883668693

Південна Корея заявила, що не використовуватиме вакцину від коронавірусу компанії AstraZeneca для людей у віці 65 років і старше. Як повідомляє Reuters, влада країни знизила початкові цілі вакцинації через затримку поставок по глобальній схемі спільного використання вакцин COVAX.

Південна Корея планувала завершити вакцинацію 1,3 млн осіб в І кварталі цього року за допомогою щеплень AstraZeneca, але різко скоротила план до 750 000. Рішення значною мірою пов'язано з коригуванням графіка поставок 2,6 млн доз вакцини AstraZeneca від COVAX, повідомило Корейське агентство з контролю і профілактики захворювань (KDCA).

Влада країни розраховує, що колективного імунітету вдасться досягти до листопада.

«Ми не віримо, що коригування щеплень в лютому і березні вплине на нашу мету щодо забезпечення колективного імунітету до листопада», – сказав на брифінгу директор KDCA Чон Ин Кен.

Південна Корея також повідомила, що відкладе вакцинацію людей літнього віку препаратом від AstraZeneca до тих пір, поки не стануть доступні додаткові дані про ефективність.

Вакцинація в країні розпочнеться 26 лютого, і першими щеплюватимуть медпрацівників та вразливі категорії жителів.

Нагадаємо: МОЗ України вже цього тижня очікує надходження в країну вакцини AstraZeneca, яка вироблена на потужностях індійської компанії Serum Institute.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті