Вірменський сервіс Krisp, що глушить сторонні звуки під час дзвінків, залучив $9 млн

Вірменський сервіс Krisp, що глушить сторонні звуки під час дзвінків, залучив $9 млн

Виручка стартапу зросла на 2000% за рік

Вірменський сервіс Krisp, що глушить сторонні звуки під час дзвінків, залучив $9 млн
фото Shutterstock

Вірменський стартап Krisp залучив $9 млн додаткового фінансування – в серпні компанія отримала $5 млн, пише vc.ru з посиланням на TechCrunch. Загальна сума раунду склала $14 млн.

Krisp – це програма, яка в режимі реального часу усуває сторонні звуки під час дзвінків через Skype, Slack та інші VoIP-сервіси. Користувач може вибрати, які шуми блокувати: вхідні чи вихідні.

Перший спосіб підходить для ситуацій, коли співрозмовник  знаходиться на жвавій вулиці. Другий – коли користувач хоче приховати своє оточення. Наприклад, якщо дзвінок застав його в кав'ярні по дорозі на роботу.

Додаток здатний розрізняти і пригнічувати такі звуки, як шум вулиці, кафе або аеропорту, дитячий плач, шурхіт паперу, стукіт клавіш і багато інших.

Співзасновник компанії Давид Багдасарян розповів TechCrunch, що в 2020 році компанія збільшила кількість активних користувачів в 20 разів, кількість бізнес-клієнтів у 23 рази, а виручку – на 2000%. На зростання вплинула пандемія і збільшення потоку віртуальних дзвінків, зазначає TechCrunch.

Артавазд Мінасян, співзасновник сервісу, розповів, що інвестиції підуть на наймання нових співробітників, збільшення продажів і маркетинг. За його словами, сервіс загалом встановили більше 1 млн осіб по всьому світу.

За словами Багдасаряна, у Krisp зараз понад 1200 корпоративних клієнтів – це банки, HR-платформи, юридичні фірми, колл-центри. Серед клієнтів Мінасян називає GitHub, Zapier, Discord і Intel.

Нагадаємо, стартап Delfast зібрав $500 000 на виробництво електробайків в Україні.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло