Huawei скоротить випуск смартфонів більш ніж удвічі в 2021 році
Санкції США проти китайського телекомгіганта продовжують діяти

Компанія Huawei Technologies повідомила своїх постачальників про те, що замовлення на компоненти для смартфонів в цьому році скоротяться більш ніж на 60% на тлі санкцій США, які діють вже півтора року. Про це стало відомо Nikkei.
Huawei повідомила постачальників, що планує замовити в цьому році компонентів для 70-80 млн смартфонів. Цей діапазон відображає скорочення більш ніж на 60% в порівнянні зі 189 млн смартфонів, які Huawei поставила торік.
Компанії вдалося втриматися на плаву завдяки своєчасно накопиченим запасам мікрочіпів і комплектуючих. Однак в серпні Річард Ю, глава підрозділу споживчої електроніки Huawei Consumer Group, попередив, що групі загрожує дефіцит чіпів. Huawei розробляє процесори під власною маркою Kirin для своїх смартфонів, але досі покладалася на американські технології при їх виробництві.
За даними дослідницької компанії IDC, торік китайський технологічний гігант опустився на третє місце у світовій індустрії смартфонів після Samsung Electronics і Apple. Huawei, ймовірно, ще більше втратить позиції в цьому році через експортні обмеження США, прогнозують експерти.
Нагадаємо: в листопаді Huawei продала свій бюджетний бренд Honor консорціуму з більш ніж 30 китайських компаній, щоб допомогти йому відновити доступ до критично важливих компонентів і деталей, які підпадають під обмеження США.
Honor заявляє, що вона відновила ділові відносини з ключовими постачальниками, включаючи AMD, Intel, MediaTek, Micron Technology, Microsoft, Qualcomm, Samsung, SK Hynix і Sony.
Хоча деякі постачальники Huawei отримали дозвіл від Міністерства торгівлі США на поставку запчастин, у компанії як і раніше немає доступу до основних компонентів для моделей 5G.
Нагадаємо: раніше цього місяця засновник і генеральний директор Huawei Рен Чженфей закликав до перезавантаження відносин між США і китайським технологічним гігантом. Виступаючи перед міжнародними ЗМІ в Китаї, Рен висловив готовність поговорити з новим президентом США Джо Байденом і сказав, що сподівається на «відкриту політику» з боку нової адміністрації.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].