«Антонов» створюватиме ударно-розвідувальний безпілотник

«Антонов» створюватиме ударно-розвідувальний безпілотник

На підприємстві зазначають, що аналогічний випускають лише США, Ізраїль, Туреччина й Китай

«Антонов» створюватиме ударно-розвідувальний безпілотник
Фото: pixabay.com

Державне підприємство «Антонов» розробить ескізний проєкт вітчизняного важкого стратегічного ударно-розвідувального безпілотного авіаційного комплексу (БПЛА), щоб представити його Міністерству оборони України та іншим потенційним замовникам. Про це повідомляється на сторінці у фейсбуці підприємтсва. 

«23 лютого 2021 року на ДП «АНТОНОВ» відбулася нарада за участю представників Державний концерн «Укроборонпром», Міністерство оборони України та близько 20 промислових підприємств авіаційної галузі України з метою обговорення можливості створення в Україні конкурентоспроможного важкого висотного ударно-розвідувального безпілотного авіаційного комплексу (БАК). БПЛА такого класу сьогодні в світі випускають лише кілька країн: США, Ізраїль, Туреччина, Китай», – ідеться в дописі.

Зазначається, що ДП «АНТОНОВ» та ДП «Івченко-Прогрес» представили презентацію свого бачення платформи майбутнього БПЛА. Підприємства авіаційної промисловості зробили повідомили про готовність долучитися до оснащення безпілотника бортовим радіоелектронним обладнанням, системами розвідки, ударними функціями та наземною станцією керування.

Як повідомлялося, у грудні 2020 року Україна замовила в ДП «Антонов» три літаки Ан-178.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті