До суду скеровано ще один обвинувальний акт у справі про заволодіння коштами «Южно-Української» АЕС

До суду скеровано ще один обвинувальний акт у справі про заволодіння коштами «Южно-Української» АЕС

Він стосується начальника управління виробничо-технічної комплектації ВП «Южно-Українська АЕС»

До суду скеровано ще один обвинувальний акт у справі про заволодіння коштами «Южно-Української» АЕС
фото: nabu.gov.ua

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) закінчило розслідування стосовно начальника управління виробничо-технічної комплектації ВП «Южно-Українська АЕС» (входить до складу ДП «НАЕК «Енергоатом») – сімнадцятого учасника корупційної схеми з заволодіння коштами підприємства. Про це повідомляється на сайті НАБУ.

Обвинуваченого судитимуть заочно, оскільки з 2016 року він перебуває за межами України. Дії експосадовця кваліфіковані за ч.5 ст.191 КК України («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем»). Про підозру йому повідомили у червні 2017 року, тоді ж оголосили у розшук.

За даними слідства, разом із іншими посадовцями він причетний до заволодіння коштами «Южно-Української АЕС» у загальному розмірі 27 млн грн. Злочин відбувся внаслідок організації процедур державних закупівель за завищеними у 18-34 рази цінами з використанням низки підконтрольних службовцям АЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» та представникам комерційних структур підприємств.

Начальник управління виробничо-технічної комплектації ВП «Южно-Українська АЕС» є сімнадцятим обвинуваченим у кримінальному провадженні. Загалом слідство встановило коло учасників корупційної схеми з 17 осіб: стосовно 11 з них з вересня 2019 року справа слухається у суді та стосовно 5 осіб до суду направлені обвинувальні акти з угодами про визнання винуватості.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло