Skoda запланувала скорочення адміністративного персоналу в Чехії

Skoda запланувала скорочення адміністративного персоналу в Чехії

У країні працюють близько 34 000 співробітників автовиробника

Skoda запланувала скорочення адміністративного персоналу в Чехії
фото www.flickr.com/photos/jankarafiat/14404983041

Автомобільна група Skoda Auto, що входить в групу німецького виробника Volkswagen, планує скоротити 2% адміністративних робочих місць в Чехії у 2021 році.

Як повідомляє Reuters, Skoda, найбільший експортер у Чеській Республіці, налічує близько 42 000 співробітників по всьому світу. Хоча більша частина цих співробітників працює на місцевому рівні, компанія відмовилася повідомити подробиці про місцеву робочу силу або кількості адміністративних посад.

Місцеве інформагентство CTK оцінює кількість співробітників Skoda в Чеській Республіці в 34 000 осіб.

«Цього року ми зможемо скоротити адміністративний персонал на 2% завдяки розвитку демографічної кривої і природних коливаннь, – сказав представник Skoda Томаш Котера. – Ми прагнемо досягти цього, не скорочуючи людей з організаційних причин».

Раніше профспілки Skoda заявили, що компанія планує скоротити «непрямий» персонал – тобто тих працівників, які не беруть участі в реальному виробництві, – на 5% щорічно протягом трьох років до 2023 року включно.

Skoda відмовилася коментувати цифру.

Наприкінці минулого року компанія заявила, що збільшить свої виробничі потужності в Чеській Республіці до 2023 року після того, як виробництво моделі Superb буде перенесено на завод Volkswagen Group в Братиславі, Словаччина, в 2023 році.

Нагадаємо: у жовтні минулого року  Škoda почала тестувати новий додаток для смартфонів під назвою Sound Analyzer, який по звуку та за допомогою штучного інтелекту може визначити поломку в автомобілі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло